☎+380678042372 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Нікотин для електронних сигарет для самозамісу HiLIQ

Нікотин Нікотін Nic Нікотін Nic
60.00грн
Об `єм
Нікотин Сольовий нікотин для pod-систем Сольовий нікотин для pod-систем
45.00грн
★5 Закінчився
Об `єм

Нікотин для самозамісу та приготування рідини 

Таке популярне явище в сучасному світі, як вейпінг або електронне паріння з використанням вапорайзерів, вейпів та електронних сигарет, має різне значення у житті кожного з нас. Для когось це просто розвага, спосіб розслабитися, зняти стрес або виділитися з більшості перехожих на вулиці. Іншим же вейпінг допомагає раз і назавжди відмовитися від шкідливої ​​звички куріння цигарок, яке сильно шкодить, як самому курячому, так і людям, що його оточують.

Зазвичай, нікотин для електронних сигарет при бажанні додається в рідину для заправки, в потрібних кількостях. Деякі готові рідини для електронних сигарет містять нікотин у різних дозуваннях, від найменших, до найміцніших.

У даному розділі вейпшопу Vapers Lab ви можете купити нікотин для електронних сигарет та вапорайзерів окремо, для самозамішування з нуля або додавання нікотину в готові рідини.

Навіть з використанням нікотину, вейпінг у рази менш шкідливий, ніж традиційне куріння сигарет. Щоб задовольнити потреби організму, що звикли до нікотину, ви можете купити нікотин в рідкому вигляді і самостійно контролювати його дозування. Наприклад, за бажанням, можна поступово знижувати дози, що допоможе назавжди позбавитися куріння, перейшовши на нешкідливий вейпінг, без стресу і будь-яких «симптомів» фізичного відвикання.

Контроль якості на найвищому рівні

У магазині Vapers Lab ви завжди можете купити нікотин преміум класу від перевіреного виробника HiLIQ. Дана продукція офіційно схвалена американською асоціацією вейпінгу і виробляється спеціально для американського ринку, що вже говорить про дотримання найвищих стандартів.

Використовуючи цю нікотинову основу для електронних сигарет і вейпа, ви ніколи не відчуєте головного болю або інших неприємних відчуттів, характерних для низькосортних аналогів.

Нікотин HiLIQ має найвищий ступінь очищення, ви не отримаєте жодних смол та інших продуктів горіння, як у випадку зі звичайними сигаретами. Ніколи не завадите оточуючим людям їдким тютюновим димом, використовуючи тільки чисту речовину рослинного походження, яка допоможе вам позбутися згубної для здоров'я звички поступово, не створюючи зайвих стресів для організму.

Поширені запитання

Для того, щоб розібратися з цим питанням потрібно знати, що у кожного ароматизатора є своя певна концентрація, а в деяких випадках (наприклад, TPA) кількість аромки залежить безпосередньо від смаку. Так само слід врахувати той факт, що приготування вашого замісу має відштовхуватися від вашого мода і від ваших смакових уподобань.

Але є більш загальна статистика, яка допоможе вам визначитись із середньою концентрацією того чи іншого ароматизатора.

TPA (The Perfumer`s Apprentice)

Рекомендована концентрація: 4-20% (залежно від типу ароматизатора)

- Тютюнові: 3-8%

- Фруктові: 10-20%

- Десертні: 5-10%

XI’AN TAIMA

Середня концентрація; 3-5% (на всі типи аромки)

Solub Arome

Концентрація, що рекомендується: 4-6% (на всі типи аромки)

Native Flavour

Середня концентрація: 10-15% (на всі типи аромки)

Якщо ви все-таки сумніваєтеся в правильному дозуванні ароматизатора для вашого самозамісу, то менеджери магазину Vaper`s Lab завжди з радістю підкажуть вам точну концентрацію аромки, ґрунтуючись на ваших уподобаннях та пристрої, на якому ви паритимете свою рідину.

Багато парильників, а особливо просунуті дедалі частіше уникають покупки готових рідин віддаючи перевагу самозамісу.

Самозаміс - спрощене вираження самостійного приготування рідини. Щоб зробити жижу самому, не обов'язково мати навички хіміка або кухаря, достатньо мати при собі всі потрібні інгредієнти та засіб для вимірювання кількості того чи іншого продукту.

Виробник: (KLK Oleo) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: C3H5(OH)3

Весь функціонал сайту доступний, працює та регулярно тестується у всіх популярних браузерах.

Якщо не вдається зробити замовлення - швидше за все (99.5%) проблема на вашому боці.

Що може вплинути на працездатність сайту

  • розширення - блокувальник реклами
  • віруси або шкідливі розширення браузера на вашому пристрої
  • стара версія браузера

Як виправити проблему

  • Очистіть кеш браузера (Ctrl+F5)
  • Відкрийте сайт у режимі інкогніто (приватне вікно)
  • Використовуйте інший браузер


Якщо, все ж таки, не вийде зробити замовлення на сайті - наші менеджери завжди приймуть замовлення по телефону.

тел: +38(067)3689231, +38(050)3689231

Графік роботи: 9:00 - 20:00 ЩОДЕННО


Смачної вам пари разом з VapersLab

Можна. Чиста основа для самозамішування це по суті така ж рідина, тільки без будь-якого смаку, оскільки в базі відсутні ароматизатори.

Дуже багато вейперів періодично парять основу для того, щоб відновити свої смакові рецептори, якщо вони довго парили одну й ту саму рідину. Так само чиста основа допоможе вам повернути нюх, якщо ви тільки-но перейшли від аналогових сигарет до вейпінгу. Тож купити базу та попарити її деякий час навіть корисно та необхідно.

Vaper`s Lab надає тільки якісні бази для самозамісу з різним відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю. Тільки європейська якість та демократична ціна.