☎+380678042372 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Купити органічну бавовну (вату) для вейпа

Бавовна (вата) Cotton Bacon PRIME Cotton Bacon PRIME
200.00грн
★5 Закінчився
Бавовна (вата) Сotton Bacon Version 2 Сotton Bacon Version 2
150.00грн
★5 Закінчився

Японська органічна бавовна (вата для електронних сигарет) 

Японська органічна бавовна найвищої якості без сторонніх домішок, запахів та смаку – ідеальний варіант для вашого атомайзера. Тільки завдяки правильній намотці та якісній ваті ви зможете досягти неймовірного смаку та густої, насиченої пари. Придбати вату для електронних сигарет ви можете у нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab з доставкою по Україні без передоплати. У нас тільки оригінальна продукція та найвища якість товарів для вейпа.

Вата продається від 3шт.

Поширені запитання

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

найпросунуті на сьогоднішній день електронні сигарети. Вони відрізняються підвищеною потужністю, змінними акумуляторами та можливістю встановити в бак (дріпку) потужні койли. Для таких пристроїв найоптимальнішим варіантом буде рідина з відсотковим співвідношенням гліцерину і пропіленгліколю 70/30, така варіація даватиме велику кількість пари і удар по горлу буде набагато слабкішим, ніж при 50/50 варіації. На нашому сайті Vaper`s Lab ви зможете придбати рідину з будь-яким відповідним для вас відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю.