☎+380678042372 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Лінійка рідин на сольовому нікотині Chicky Salt 30 ml для POD-систем

Chicky Salt 15 мл Apple shuggarizada Chicky Salt Apple shuggarizada 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5 New
Міцність
Chicky Salt 15 мл Party lemonika Chicky Salt Party lemonika 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5
Міцність
Chicky Salt 15 мл Coka ice bitch Chicky Salt Coka ice bitch 15 мл
170.00грн 127.00грн
New ★5 Закінчився
Міцність
Chicky Salt 15 мл Cookie macaroona Chicky Salt Cookie macaroona 15 мл
170.00грн 127.00грн
New ★5 Закінчився
Міцність

Сольова рідина Chicky Salt 15 мл у 

Chicky Salt – лінійка рідин, що відрізняються яскравими та насиченими смаками. Вас неодмінно порадує заправка з лимонним смаком, а також запах зелених яблучок, печива з горішками та кока-коли. Тонізуючі смаки Chicky Salt точно припадуть до смаку як новачкам у світі вейпінгу, так і профі. Рідина представлена у нашому онлайн-магазині в обсязі 15 мл. Цього цілком достатньо, щоби повною мірою оцінити всі плюси нікотинової жижи.

Характерні риси жижи Chicky Salt

Сольові рідини, серед них і Chicky Salt, вважаються однією з кращих альтернатив звичайним сигаретам. Так як вони дозволяють кинути палити легко та швидко. У складі досить висока концентрація нікотину, яка швидко насичує без шкоди здоров'ю. Єдина умова, яку потрібно виконати, – не перевищувати допустиме дозування. Щоб відчути максимальну насолоду від паріння, якого вистачить на кілька годин, достатньо зробити лише кілька затяжок.

Сольова заправка Chicky Salt створюється на основі гліцерину та пропіленгліколю у співвідношенні 50 на 50. Є два варіанти міцності: 35 і 65 мг.

У нашому магазині Vaper`s Lab представлено повний комплекс товарів для якісного вейпінгу. У продажу є готові основи, сольовий та органічний нікотин, ароматизатори, пропіленгліколь та гліцерин.

Переваги сольової рідини Chicky Salt

Сольова рідина Chicky Salt 15 мл має ряд переваг, серед яких:

 • Максимальний рівень очищення, немає хімічної віддушки.
 • М'яке та легке паріння, немає тротхіту.
 • Економно витрачається, має невисоку ціну.
 • Швидкість насичення та збереження ефекту на кілька годин.

Chicky Salt – рідина на основі сольового нікотину, яка може паритись виключно на малопотужних пристроях. Це поди, їхній принцип роботи приблизно простий. При затягуванні відбувається нагрівання спіралі, а потім нагрівання рідини, яка потім перетворюється на пару. При парінні пода не виділяється багато пари, тому вейпер може парити і нікому не заважати в будь-якому зручному місці. Якщо шукаєте сольові рідини у Львові, тоді ви звернулися за вірною адресою. Ми пропонуємо найширший асортимент товарів для вейпінгу. Детальніша інформація доступна на сайті, посилання

Поширені запитання

Вейпінг не є лікарським засобом та панацеєю проти куріння. Це лише безпечніша альтернатива задоволення нікотинової потреби, ніж куріння аналогових сигарет. Щоб повністю кинути згубну звичку, недостатньо купити собі девайс і почати парити. Паріння допоможе вам замінити фізично та психологічно цигарку, а сам процес повної відмови потребує сили волі та власного бажання. Правильно підібрана рідина може максимально наблизити до куріння звичайних сигарет. Наші менеджери допоможуть вам у виборі рідини і завжди підкажуть, як краще особисто для вас.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.