☎+380678042372 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Купити жижку salt 60 мг в Україні, Львові

Рідини Salt для POD систем Top Drink Cola 15 Top Drink SALT Cola 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5
Міцність
Рідини Salt для POD систем Top Drink Cola 30 Top Drink SALT Cola 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Рідини Salt для POD систем Top Drink Energy 15 Top Drink SALT Energy 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★4
Міцність
Рідини Salt для POD систем Top Drink Energy 30 Top Drink SALT Energy 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Рідини Salt для POD систем Top Drink Fanta 15 Top Drink SALT Fanta 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5 New
Міцність
Рідини Salt для POD систем Top Drink Fanta 30 Top Drink SALT Fanta 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Рідини Salt для POD систем Top Drink Fanta Mango 15 Top Drink SALT Fanta Mango 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5
Міцність
Рідини Salt для POD систем Top Drink Fanta Mango 30 Top Drink SALT Fanta Mango 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність

Як безпечно використовувати сольові рідини з високою градацією міцності? 

Рідини на сольовому нікотині також відомі як сольові рідини, це спеціальний вид заправок для використання в електронних сигаретах. Вони містять нікотин, який був виготовлений у хлористій формі та пов'язаний з органічною кислотою, що дозволяє більш швидко та ефективно засвоюватись у кров. Сольові рідини зазвичай мають більш високу концентрацію нікотину, ніж органічні рідини, і можуть мати різні смаки та аромати. Наприклад, жижа salt 60 мг дуже швидко насичує і вгамовує нікотиновий голод буквально за 1-2 затяжки. 

Які міцності salt нікотину бувають? 

Сольовий нікотин може мати різну градацію міцності, яка вказується в міліграмах на мілілітр (мг/мл). Існують такі градації міцності сольового нікотину: 

 • 20-25 мг/мл - низька міцність, підходить для тих, хто вживає невелику кількість нікотину або хоче поступово відмовитись від куріння 
 • 30-45 мг/мл - середня міцність, підходить для більшості користувачів, які вживають середню кількість нікотину або хочуть знизити споживання цигарок 
 • 50-65 мг/мл - висока міцність, підходить для тих, хто вживає велику кількість нікотину або відчуває сильну залежність від нього 

Важливо пам'ятати, що більш висока концентрація сольового нікотину може підвищити ризик небажаних побічних ефектів. 

Як правильно парити дуже міцні рідини на сольовому нікотині? 

Паріння з сольовими рідинами з високою градацією міцності може бути небезпечним, якщо не дотримуються відповідних запобіжних заходів. Деякі сольові рідини можуть містити дуже високу концентрацію нікотину, що може призвести до перенасичення організму нікотином та несприятливих наслідків для здоров'я. Для безпечного паріння з сольовими рідинами з високою градацією міцності необхідно дотримуватися таких запобіжних заходів: 

 1. Починайте з нижчої міцності: Якщо ви раніше не використовували сольові рідини, почніть з нижчої концентрації і поступово збільшуйте її за необхідності. 
 2. Використовуйте відповідний пристрій. Сольові рідини з високою міцністю можуть бути небезпечними для використання у звичайних пристроях для вейпінгу, тому використовуйте спеціально розроблені електронні сигарети для паріння. 
 3. Перерви між використанням. Вейпінг заправок на сольовому нікотині може бути дуже інтенсивним, тому рекомендується перерви між походами попарити. 
 4. Не паруйте занадто часто: Вейпінг міцних salt заправок може бути небезпечним, якщо відбувається занадто часто. Тому не зловживайте ним і робіть перерви між сеансами. 
 5. Зберігайте рідини в безпечному місці далеко від дітей та тварин. 
 6. Дотримуйтесь інструкцій виробника, щоб зменшити ризик для здоров'я

  Щоб вибрати смачні сольові рідини з високою градацією міцності, натисніть сюди.

Поширені запитання

Напевно, кожен новачок ставить питання - з чого почати вивчення вейпінгу? Ще буквально недавно ніхто не знав про такий продукт як електронні сигарети. У світі за історію тютюнової індустрії з'явилося безліч замінників і способів позбутися згубної звички. Нікотинові пластирі, таблетки, жувальні гумки та мотиваційні книги – все це сприяло лише поодинокій відмови від куріння.

Але з недавніх пір на ринок вийшов новий гравець - електронна сигарета, або як її ще називають "вейп". Так з чого почати поступову відмову від аналогових сигарет разом з вашим девайсом?

Для початку слід визначити, яку рідину слід парити. Щоб це зрозуміти, потрібно знати, для яких пристроїв призначена та чи інша рідина.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab на даний момент відправляє товари виключно Новою Поштою,  JUSTIN, Укрпочта.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.